Wydawca treści Wydawca treści

Oferta Edukacyjna

Oferta Edukacyjna Nadleśnictwa Kup

    Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej IZBY LEŚNEJ oraz naszych lasów. Taki spacer, który odbędzie się z leśnikiem-przewodnikiem może okazać się dla dzieci (i nie tylko!),  niezapomnianym przeżyciem mającym także duże walory edukacyjne.

    Bardzo prosimy o uzgadnianie terminu i zgłaszanie zorganizowanych grup, w sekretariacie Nadleśnictwa Kup – namiary w zakładce Kontakt-Nadleśnictwo, lub u Pana :

Osoba kontaktowa ds. Promocji i Edukacji

mgr inż. Ryszard Kowalski

tel. +48600033381

e-mail: ryszard.kowalski@katowice.lasy.gov.pl

    Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w naszych obiektach o charakterze edukacyjnym tj. IZBI LEŚNEJ i Ogródku Edukacyjnym. Zainteresowanym jesteśmy w stanie udostępnić w/w obiekty wraz z dostępem do urządzeń multimedialnych i bogatej biblioteki filmów o przyrodniczej tematyce. Nasi edukatorzy prowadzą zajęcia edukacyjne poświęcone przyrodzie także w szkołach. Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

    Ponadto w IZBIE LEŚNEJ Nadleśnictwa Kup w dwóch galeriach odbywają się wystawy twórczości artystów związanych z lasem lub których twórczość obejmuje tematykę leśną bądź przyrodniczą. Wstęp na w/w wystawy jest bezpłatny – po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Nadleśnictwem Kup.