Asset Publisher
Mój Las - XII Edycja
XII Edycja Konkursu Plastycznego „ Mój Las”
W dniu 12 kwietnia 2017 roku, w siedzibie Nadleśnictwa Kup odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Mój Las" .
W bieżącym roku wpłynęło 544 prac ze szkół i przedszkoli z: Brynicy, Chróścic, Biadacza, Dobrzenia Wielkiego, Kup, Łubnian, Domaradza, Murowa, Popielowa, Starych Siołkowic, Zagwiździa, Pokoju, Kolanowic, Dąbrowy, Opola, Luboszyc.
W tym:
- 263 prac w kategorii: „Przedszkola".
- 254 prac w kategorii: „Klasy I-III oraz IV-VI"
- 26 prac w kategorii: „Gimnazja"
- 1 praca w kategorii: „Szkoły ponadgimnazjalne"
Jury w składzie:
- Jolanta Mikusz Golenia – artysta plastyk
- Ryszard Kowalski – pracownik Nadleśnictwa Kup
- Janusz Kowal – pracownik Nadleśnictwa Kup
oceniło nadesłane prace i przyznało nagrody i wyróżnienia następującym autorom:
PRZEDSZKOLA
I miejsce – Emilia Harasiuk – PP Łubniany – opiekun Teresa Michta.
II miejsce – Emilia Kupiec – GOK w Dobrzeniu Wielkim – opiekun Kornelia Sabasz.
III miejsce – Julia Linkert – PP Łubniany – opiekun Teresa Michta.
Wyróżnienie – Vanessa Krafczyk – PN Biadacz – opiekun Agnieszka Gierdal, Ewa Pansa.
Wyróżnienie – Nikola Ogrodnik – ZSP Kup – opiekun Daria Pieczara.
Wyróżnienie – Paweł Baldy – ZSP Kup – opiekun Daria Pieczara.
Wyróżnienie – Julia Jankowska – GOK w Dobrzeniu Wielkim – opiekun Kornelia Sabasz.
SZKOŁY PODSTAWOWE KL I-III
I miejsce – Oliwia Klepert – PSP Murów – opiekun Maria Marcinkowska.
II miejsce – Julia Zonzel – SP Dąbrowa – opiekun Irena Uryga.
III miejsce – Michalina Ziomek – ZS Opole – opiekun Iwona Garztych.
Wyróżnienie – Marcel Skorupski – ZS Opole – opiekun Iwona Garztych.
Wyróżnienie – Maxymilian Gmyrek – PSP Łubniany – opiekun Agnieszka Łyszczarz.
Wyróżnienie – Paulina Pankiewicz – PSP Pokój – opiekun Katarzyna Łapszyńska.
Wyróżnienie – Hania Gollenia – PSP Murów – opiekun Ewa Stasica.
SZKOŁY PODSTAWOWE KL IV-VI
I miejsce – Oliwier Kokot – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka
II miejsce – Marcelina Cieślak – PSP Murów – opiekun Beata Lewek
III miejsce – Paweł Łapszyński – PSP Pokój – opiekun Ewa Jankowska
Wyróżnienie – Paweł Sikora – PSP Pokój – opiekun Ewa Jankowska
Wyróżnienie – Bartek Chaszczewski – PSP Popielów– opiekun Mirela Kania
Wyróżnienie – Matylda Dambon – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka
Wyróżnienie – Bartosz Wyrwisz – PSP Dobrzeń Wielki – opiekun Anna Mielecka
GIMNAZJA
I miejsce – Iwona Pogrzeba – ZSP Kup – opiekun Alicja Stefan.
II miejsce – Zofia Miękina – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa .
III miejsce – Klaudia Kampa – PG Biadacz – opiekun Gabriela Dworakowska.
Wyróżnienie – Ewelina Gawrońska – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa. Wyróżnienie – Aleksandra Babicka – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa. Wyróżnienie – Milena Chimiak – PG Zagwiździe – opiekun Barbara Bednarz.
Wyróżnienie – Florian Rychlik – PG Zagwiździe – opiekun Barbara Bednarz.
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I miejsce – Maria Pozniak – ZS Dobrzeń Wielki – opiekun Gabriela Kampa.
Za najlepszą pracę konkursu uznano pracę Iwony Pogrzeba z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kup.
Ponadto przyznano nagrody książkowe opiekunom:
Gabrieli Kampa.
Annie Mieleckiej
Konkurs plastyczny „Mój Las" po raz kolejny dostarczył zarówno jego uczestnikom, jak i organizatorom, wszystkim wiele radości i zabawy. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.